СРОЧНО!!!Торговець продає яблука за ціною 20 грн за 1 кг та банани за ціною 24 грн за 1 кг.

Наприкінці дня він з’ясував, що продав 40 кг фруктів та заробив 860 грн. Скільки кг бананів і скільки кг яблук він продав?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Вадим.

Ответ:

25 кг яблок и 15 кг бананов.

Пошаговое объяснение:

Пусть яблок - х кг, тогда

бананов - (х-40) кг

20х - получено за яблоки

24(х-40) - получено за бананы

Продано всего на 860 грн.

Уравнение:

20х+24(40-х)=860

20х+960-24х=860

24х-20х=960-860

4х=100

х=100:4

х=25 (кг яблок)

40-25=15 (кг бананов)

Проверка:

20*25+24*15=860

500+360=860

860=860