У виставці брали участь собаки середніх і малих порід у відношенні 5:3 відповідно.Скільки всього

собак було на виставці,якщо тварин середніх порід на 10 особин більше,ніж малих?​ Помогите пожалуйста!(Не понимаю как решать).​

Ответы на вопрос

Отвечает Полюхина Арина.

Ответ:

1)5х-3х=10 х=5

2)5×5=25 (середні породи)

3)5×3=15 (малі породи)

Пошаговое объяснение: