Знайдіть добуток коренів рівнянь 2,36x-2,018=2,23 і 4,32+1,022=7,07


Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Нурадил.

Відповідь:

2,36х - 2,018 = 2,23  

2,36х = 2,23+2,018

2,36х = 4,248

х=1,8

4,32у + 1,022 = 7,07

4,32у = 7,07 - 1,022

4,32у = 6,048

у= 1,4  

1,8*1,4 = 2,52  

Відповідь: 2,52