(70×5)+(65×Х)=870 тез көмектесіңіздерші қалдықсыз шығару керек.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(70*50)+(65*Х)=870

350+65Х=870

65Х=870-350

65Х=520

Х=520:65

Х=8