Розкрий дужки і спрости вираз: −7(3b+8)−(2+b)+3(8+5b) Відповідь: 1) вираз без дужок (пиши без

пробілів, не змінюючи порядок доданків): 2) результат після спрощення (першим пиши число, зокрема і 0, якщо виходить; доданок із буквеним множником пиши в дужках із будь-яким коефіцієнтом):

Ответы на вопрос

Отвечает Таранская Света.

Ответ:

-7b-34

Пошаговое объяснение:

−7(3b+8)−(2+b)+3(8+5b)=-21b-56-2-b+24+15b=-21b-b+15b-56-2+24=-7b-34