Один кондитер прикрашає 24 торти за 3 год,а другий таку саму кількість тортів прикрашає за 2

год.постав запитання ірозвяжи.

Ответы на вопрос

Отвечает Газизова Софья.
Можна поставити питання: Скільки тортів за одну годину прикрашає кожен кондитер?
24:3=8(тортів) - прикрашає за годину один кондитер
24:2=12(тортів) - прикрашає другий кондитер
Можна ще поставити питання : На скільки більше прикрашає за 1годину другий кондитер? Тоді до цих двох дій треба ще й третю :
12-8=4 (торти).
Отвечает Ли Надя.
24:3=8(т)
24:2=12
12-8=4