Голінка дорівнює 125 відносяться як 4,9,12 Знайдіть довжини сторін трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Герцен Данил.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

4+9+12=25 частей

125:25=5 в 1 части

4*5=20

9*5=45

12*5=60