Було зібрано врожай з 28 га поля що становило 7/12 площу поля. Яка площа всього поля? Підскажить

будь-ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Оля.

1) 28:7=4(га)1/12 поля

2)4*12=48(га)площа всього поля

===>48 га площа всього поля