Скільки існує прямокутників із площею 36см у квадраті, довжини сторін якого дорівнюють цілому

числу сантиметрів? Який з них має найменший периметр?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбань Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Існує чотири прямокутники з площею 36 см2

4*9= 36 см2

3*12= 36 см2

1*36=36 см2

2*18= 36 см2

Найменший периметр має прямокутник зі сторонами 4 см и 9 см

Р= 2*(4+9)=26 см