Помогите решить последний пример 17 8/13 -8 9/13 +5 5/13 Заплачу 75 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Демин Сергей.

Ответ:

14 4/13

Пошаговое объяснение:

1) 17 8/13 - 8 9/13 = 16 21/13 - 8 9/13 = 8 12/13

2) 8 12/13 + 5 5/13 = 13 17/13 = 14 4/13

Отвечает Войтюшко Соня.

Ответ:↓↓↓

Для вирішення цього завдання можна використати дії з дробами та звичайними числами.

Складемо доданки:

17 8/13 - 8 9/13 + 5 5/13 =

= (17 + 5 - 8) + (8/13 - 9/13 + 5/13) =

= 14 + 4/13.

Отже, вираз 17 8/13 - 8 9/13 + 5 5/13 дорівнює 14 4/13.

Надеюсь помогла

Можно лучший ответ пж