Нан пісіруге қажет ұнның массасы піскен нан массасының 75%-ын құрайды. 1)15кг; 2)480кг;3)5т ұннан

қанша килограм нан пісіруге болады? срочна керек көмектесіңіздерші​

Ответы на вопрос

Отвечает Мятова Софья.

75%:5=75:15=5

75%: 5=75:15/100=75×15/100=35

480:15=32