Знайдіть 20% від 50 і 50 відсотків від 20 та порівняйте їх


Ответы на вопрос

Отвечает Хеирхабаров Бахат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50*20%:100%=10

20*50% :100%=10

10=10

Отвечает Герасимова Лиза.

1) 20% від 50 буде:

\frac{20}{100} * 50 = \frac{20}{2} = 10

2) 50% від 20 буде:

\frac{50}{100}*20=\frac{50}{5}= 10

3) \frac{10}{10}= \frac{1}{1} Отже, 20% від 50, та 50% від 20 - рівні.

Відповідь: Вони рівні.