Допоможіть будь ласка))) Задача: на скільки зміниться число 500 якщо його збільшити на 20 % ,

зменшити на 20 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Ворфоломеева Виктория.
500-100%
х-20%
х=500*20:100=100
увеличится на 100      500+100=600
уменьшится на 100      500-100=400