Розв'яжіть рівняння 1)0,3х=2,1 2) х-331,4=141,8 3)х:12,3=0,6 4)9-х=3,11​


Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Влад.

Ответ:

1) Рівняння 0,3х = 2,1 можна розв'язати, поділивши обидві частини на 0,3:

х = 2,1 / 0,3

х = 7

2) Рівняння х - 331,4 = 141,8 можна розв'язати, додавши 331,4 до обох сторін:

х = 141,8 + 331,4

х = 473,2

3) Рівняння х : 12,3 = 0,6 можна розв'язати, помноживши обидві сторони на 12,3:

х = 0,6 * 12,3

х = 7,38

4) Рівняння 9 - х = 3,11 можна розв'язати, віднявши 3,11 від 9:

х = 9 - 3,11

х = 5,89

Пошаговое объяснение: