6. У парку посадили 42 дерева. З них ^три сьомих^ липи. Скільки лип висадили в парку?


Ответы на вопрос

Отвечает Ратанова Ангелина.

Ответ:

18

Пошаговое объяснение:

Коротка умова:

висадили - 42 дерева

висадили лип - 3/7

лип - ?

Рішення.

Щоб знайти частину від числа треба це число розділити на знаменник і помножити на чисельник.

42 : 7 · 3 = 6 · 3 =18 лип