На сукню для мачухи Попелюшка витратила 9 м тканини, а для обох сестер 12 м тканини. Сукня для

мачухи коштувала на 60 грн дорожче, ніж сукні для обох сестер. Скільки коштувала сукня для мачухи і кожна сукня для сестер, якщо на них пішла однакова кількість тканини? пж быстро даю 18 балов срочо пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Довбнич Вова.

Доброго вечора!

1) 12 : 2 = 6 (м) - витратила Попелюшка на 1 сестру.

2) 9 - 6 = 3 (м) - більше на мачуху.

3) 60 : 3 = 20 (грн) - коштує 1 м тканини.

4) 20 * 6 = 120 (грн) - ціна сукні на 1 сестру.

5) 9 * 20 = 180 (грн) - ціна сукні мачухи.

Відповідь: ціна сукні для 1 сестри - 180 грн, для мачухи - 180 грн.