8.  3б Розв’яжіть задачу  У двох ящиках було однакова кількість апельсин. Коли з

першого ящика взяли 12 штук, а з другого – 22 штуки, то в першому ящику залишилося в 6 разів більше апельсин, ніж у другому. Скільки апельсин було у кожному ящику спочатку? ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:24

Пошаговое объяснение:

х-12=6(х-22)

х-12=6х-132

120=5х

х=24