Перший пішохід за 5 год пройшов 16,2 км. Яку відстань пройшов другий пішохід за 4 год, якщо його

швидкість на 1,2 км/год більша ?

Ответы на вопрос

Отвечает Никонорова Елизавета.

1) 16,2 : 5 = 3,24 (км/ч) - скорость первого пешехода;

2) 3,24 + 1,2 = 4,44 (км/ч) - скорость второго пешехода;

3) 4,44 · 4 = 17,76 (км) - пройдёт второй пешеход за 4 ч.

Выражение: (16,2 : 5 + 1,2) · 4 = 17,76.

Вiдповiдь: 17 км 760 м.