Знайдіть значення функції у=2х^2-х+4 у точці х0=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Чупина Екатерина.

Ответ:

y=25

Пошаговое объяснение:

y=2*(-3)^2-(-3)+4=2*9+3+4=18+7=25