Для ремонту купили 12 банок зеленої фарби по 3 кг кожній банці та 15 банок білої фарби по 5 кг

кожній банці. Скільки всього кг фарби купили?

Ответы на вопрос

Отвечает Шумилов Егор.

Ответ:

12*3=36

15*5=75

36+75=111

Отвечает Топчій Женя.

Ответ: 1) 12•3 = 36(кг)-зеленої фарби

2) 15•5=75(кг)- білої фарби

3) 36+75=111(кг)

Відповідь: 111 кг фарби купили разом

Пошаговое объяснение: