Визнач довжину відрізка MK, довжина якого становить 3/10 відрізка АС, що дорівнює 20 см

Сроооооооочно

Ответы на вопрос

Отвечает Сенавьев Никита.

Ответ:6

Пошаговое объяснение:

МК=3/10*АС=

3/10*20=6