У трикутнику АВС, кут С=900, ВС=5см, tgВ=2,4. Знайти довжину (в см) сторони АС.


Ответы на вопрос

Отвечает Габдрашитова Карина.

Ответ:

Если я правильно поняла, то Кут С дорівнює 90 градусів. Якщо це так, то

У трикутника АВС, сторони АС і ВС є катетами. Скориставшись означенням тангенса ( тангенс прямокутного трикутника це відношення протилежного катета до прилеглого)

Так я у нас tgB, то протилежний катета це АС, а прилеглий катета це BС.

tgB=AC/BC

2.4=AC/5

AC=2.4*5

AC=12(см)

Пошаговое объяснение: