Відрізок ВД- висота трикутника АВС , , АВ= 2√5 см ,СД=√11 см, велечина кута АВД 45° , знайдіть

довжину сторони ВС

Ответы на вопрос

Отвечает Чипполина Лина.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

Нехай ВД=х, тоді ВС^2=x^{2}+\sqrt{11} ^{2}=x^{2}+11

Оскільки кут АВД =45 і ВД- висота, то ВАД=45. З цього випливає, що трикутник АДВ рівнобедрений, а отже АД=ВД. Тоді x^{2}+x^{2}=50

2x^{2}=50

x^{2}=25

ВС^2=25+11=36

ВС=6