як решить задачу 2 клас.Один вівчар настриг з двох овець 12кг вовни,порівну з кожної,а інший з

трьох-15кг вовни, порівну з кожної.Хто настриг з однієї вівці більше вовни і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Маркелов Артём.

Ответ:

12:2=6(кг)-перший з однієї

15:3=5(кг)-другий з однієї

6-5=1(кг)

Відповідь: перший настриг на один кілограм більше

Пошаговое объяснение: