Вівчар за день настриг з овець 36 кг вовни.наступного дня він на 6 кг вовни меньше.скільки всього

вовни настриг вівчар за 2 дні?склади план і розвяжи задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Абузяров Ильгиз.

1)36-6=30(кг)
2)36+30=66(кг)
Ответ:за два дні пастух настриг 66 кілограмів вовни.