Річковий катер витратив першого дня 392 л пального. Другого дня він плавав на 2 год менше і

витратив 280 л пального . Скільки годин плавав катер кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Пучкова Маша.
392-280=112(л)- на 2 год 
392+280=672(л)-за 2 дня 
112:2=56(л)- на 1 год 
672:56=12(г)
Ответ: 12 год