1. Перший множник -2, другий - частка чисел 45 і 5. Знайти добуток. 2. Число 40 зменшити у 5

разів і результат зменшити на 3.3. Третину від 27 зменшити на 3.4. Ділене - 25, дільник - різниця чисел 53 і 48. Знайти частку.5. Петро з'їв 12 слив, Микола - на 3 сливи менше, а Мишко у 3 рази менше, ніж Микола. Скільки слив з'їв Мишко?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шохов Кирилл.

Ответ:

1. - 18

2. 5

3. 6

4. 5

5. 3

Пошаговое объяснение:

1. 45:5=9

9:(-2)=-18

2. 40:5=8

8-3=5

3. 27:3=9

9-3=6

4. 53-48=5

25:5=5

5. Петро - 12 слив

Микола -?, на 3 сливи менше

Мишко -?, у 3 рази менше ніж Микола

1) 12-3=9 слив з'їв Микола

2) 9:3=3 сливи з' їв Мишко

Відповідь: 3 сливи з'їв Мишко.