задача. Космічний політ Валентини терешкової _тривав 2 доби і 23 години. скільки годин тривав цей

політ. ? потрібен короткий запис та розвязання

Ответы на вопрос

Отвечает Osman Osmanov.
2*24+23=48+23=71 - правильный ответ
Отвечает Опыхтин Алексей.
2 доби 23год = 2(24+23)= 94год
Відповідь: 94 год.