СРОЧНО!!!ДАМ 30 БАЛІВ!! площа поля 700га.першого дня зібрали картопю з поля 20% а другого дня-35%

всього поля.Скільки залишилось зібрати га третього дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобяков Денис.

Ответ:

315 га

Пошаговое объяснение:

за первы и второй 20+35=55%

осталось 100-55=45%

700/100*45=315

Отвечает Кузнецова Оля.

Ответ:

Дано:

700 га - всього

20% - 1 день

-35% - 2 день

Знайти:

? % - 3 день

Розв'язання:

1) 700*20%=140 га - 1 день;

2) 700-(700*35%)=700-245=455 га - 2 день;

3) 700-140-455=105 га - 3 день;

Відповідь: за 3 день зібрали картоплю з 105 га поля.