Розкрити дужки: -(x + y - 4z) БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ, ДУЖЕ СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Володин Александр.

Відповідь: міняємо знаки -x-y+4z

Отвечает Булекпаева Дана.

-(x+y-4z)= -x-y+4z=4z-x-y

Объяснение:

Має бути дотримана знаки, один неправильний знак, все вираз буде неправільним.Плюс на мінус буде мінус, а мінус на мінус буде плюс