Добуток двох чисел 18.Чому дорівнюватиме новий добуток якщо один із множників збільшити в 5 разів,а

другий залишити без змін?

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Максим.

х*у=18, 5х*у=18*5, 5х*у=90