Буратіно живе на відстані 1 км 200 м від школи. Уроки в школі починаються о 8 год 30 хв. Буратіно

робить за хвилину 120 кроків, довжина кроку 40 см. О котрій годині Буратіно має виходити з дому, щоб приходити до школи за 10 хв до початку занять? помогите пожалуйста,очень нужно​

Ответы на вопрос

Отвечает Евглевская Анастасия.

Ну вот ответ вроде правильно


Отвечает Саакян Асмик.

Ответ:

Отже:

1 хвилина– 120 кроків

1 крок – 40 см

це за умовою

отже, щоб дізнатися скільки буратіно пройде сантиметрів за хвилину, треба:

120 * 40 = 4800см або 48 метрів

виходить 1 хвилина 48 метрів

а так як шлях до школи 1200 км, то щоб дізнатися час треба:

1200/48=25 хвилин це він до школи

доходить

за десять хвилин?

отже 25+ 10 = 35

8 год 30 хв 35 хвилин = 7 год 55 хвилин він

повинен вийти з дому.

Відповідь: 7 год 55 хвилин