Розв'язати рівняння 1) 4(5x+2)=10(2x-3)+15 2) ​2(7x-7)=7(2x-3)+7


Ответы на вопрос

Отвечает Гулько Данил.

Ответ:

1) 4(5х+2)=10(2х-3)+15

20х+10=20х-30+15

20х+(-20х)=-10-30+15

0=-35

Рівність неправильна:

0≠-35.

2) 2(7х-7)=7(2х-3)+7

14х-14=14х-21+7

14х-14х=14-21+7

0=0

Отже, ця рівність правильна:

0=0

Прохання від автора: постав 5 зірок, і обери цю відповідь як найкращу. Дякую)