ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! за 3 дні катер подолав 234,9 км. За 1 день він подолав 7/18 цієї відстані,

за 2 день на 8,3 км більше ніж за перший. Скільки км катер подолав на 3 день?

Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Кристина.

Відповідь:

за перший день катер подолав 7/18 відстані: 7/18*234.9=91.7км (округлюємо до десятих )

за другий день катер подолав на 8.3км більше, ніж за перший: 91.7+8.3=100км

загалом за два дні катер подолав: 91.7+100=191.7км

отже на третій день катер подолав: 234.9-191.7=43.2км

Покрокове пояснення: