Допоможіть розв'язати : - вартість 1 кг яблук дорі�нює 1 4/5 грн. Скільки коштує 1 2/3 кг яблук?


Ответы на вопрос

Отвечает Россохина Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1кг - 1 4/5 грн

1 2/3 кг - х грн

Х=1 4/5*1 2/3:1=9/5*5/3=3 грн