У давнину лицар мав заплатити за шолом, меч і коня 281 монету. якби він купив лише шолом і меч,то

мав би заплатити 136 монет, а якби купив лише меч і коня, то мав би заплатити 224 монети.Скільки лицар заплатив за шолом, меч іі коня окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Порсин Данил.

Ответ: очень легко

Пошаговое объяснение:

Конь (281-136=145).

Шолом(281-224=57). Конь+ Шолом=202

Меч(281-202=79)