Микола відкрив книжку й виявив, що сума номерів лівої та правої сторінок дорівнює 29. Чому дорівнює

добуток номерів цих сторінок,

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ: =210

Пошаговое объяснение:

Пусть номер левой страницы равен х.  Тогда номер правой на1 больше = х+1

=> x+x+1=29

2x+1=29

2x=28

x=14

=> добуток номерів цих сторінок = 14*15=210