За 6 хв літак пролетів 72км.Яку відстань він пролетів за 30 хв якщо його швидкість збільшиться на 2

км/хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Идиятуллин Камиль.
За 1 минуту самолет пролетел 12км 12*30 получаем 420км

Отвечает Овчинников Иван.
72:6=12 (км/мин) скорость самолета
12+2=14 (км/мин) увеличенная скорость
14*30=420 (км)
Ответ: он пролетит 420 км