Рибалка зловив 17карасів,окунів-на 4більше,ніж карасів ,і 9коропів. Скільки всього риби зловив

рибалка?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулигина Алёна.

Пошаговое объяснение:

1 дія. 17 × 4 = 68 (р.) окуні

2 дія. 68+17+9=94 (р.) всього

Відповідь: 94 риби