Визначити числа що подані у вигляді суми розрядних доданків 5•100+3•10+5

7•10000+4•1000+3•100+2•10+1

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Елизавета.

Ответ:

74856

Пошаговое объяснение:

500+30+5+70000+4000+300+20+1=535+74321=74856