2. Решите уравнение 1)135783 / x = 423 2) y / 258 = 654​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анастасия.
Для розв'язання першого рівняння потрібно виразити змінну x.

135783 / x = 423

Щоб виразити x, помножимо обидві частини рівняння на x:

135783 = 423 * x

Тепер поділимо обидві частини на 423, щоб виразити x:

x = 135783 / 423

x ≈ 320.962

Отже, x приблизно дорівнює 320.962.

Тепер перейдемо до другого рівняння:

y / 258 = 654

Щоб виразити y, помножимо обидві частини рівняння на 258:

y = 654 * 258

y = 168732

Отже, значення y дорівнює 168732.
Отвечает Рыжов Влад.

Ответ:

1) х=135783/423

х=321

2)у=258×654

у=234132