Взуттєва фабрика виготовила 1690 пар взуття.3|8 (це типо дроб) від цього було дитяче взуття.

Жіночого взуття було на 162 пари більше ніж дитячого, а решта чоловіча. Скільки пар чоловічого взуття виготовила фабрика? ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: Фабрика виготовила 1105,5 пар чоловічого взуття

Пошаговое объяснение: 1) 1690 : 8 = 211,25

2) 211,25 + 162 = 373,25

3) 211,25 + 373,25 = 584,5

4) 1690 - 584,5 = 1105,5 (пар)