В магазині було 384 пари взуття, з них чоловічого взуття 1/4, а жіночого - 1/3 від усіх пар взуття,

решта дитяче взуття. Скільки пар дитячого взуття було в магазинні

Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Арина.
384 * 1/4 = 96 пар взуття чоловічого

384 * 1/3 = 128 пар взуття жіночого

384 - 96 - 128 = 160 пар дитячого

Відповідь: 160 пар взуття
Отвечает Шляховой Даниил.
1/4+1/3=3/12+4/12=7/12 часть - мужская и женская обувь
384*7/12=384*7:12=224 (пары) - мужская и женская обувь
384-224=160 (пар)
Ответ: в магазине 160 пар детской обуви

Или:
384*1/4=384:4=96 (пар) мужская обувь
384*1/3=384:3=128 (пар) женская обувь
96+128=224 (пары) мужская и женская
384-224=160 (пар)
Ответ: в магазине 160 пар детской обуви