(x + 4): 8 = 41помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Феликс.

Ответ:

Для розв'язання цього рівняння потрібно знайти значення змінної "x". Ось як це можна зробити:

1. Почнемо з даного рівняння:

(x + 4) / 8 = 41

2. Перемножте обидві сторони на 8, щоб позбутися від знаменника (8) на лівій стороні:

x + 4 = 8 * 41

3. Розрахуємо праву сторону:

x + 4 = 328

4. Віднімемо 4 від обох сторін рівняння, щоб виразити "x":

x = 328 - 4

5. Виконайте обчислення:

x = 324

Отже, значення змінної "x" дорівнює 324.

Отвечает Шнек Стас.

Ответ:

324................

Пошаговое объяснение:

..