.12. Укажи серед поданих числовий вираз, значення якого є найбільшим. A 7 + 2/5 Б 7 / (2/5) 7 - 2/5

B 7 * 2/5 2/5 / 7 г Д​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Виктория.

Відповідь:

Давайте розглянемо кожен вираз окремо:

A) 7 + 2/5 = 7.4

Б) 7 / (2/5) = 17.5

B) 7 * 2/5 = 2.8

г) 2/5 / 7 = 0.05714285714

Отже, серед цих виразів найбільше значення має вираз Б (7 / (2/5) = 17.5).

Покрокове пояснення: