Мама приготувала на зиму 20 банок полуничного компоту та 14 таких самих банок вишневого, причому

полуничного - на 12 л більше. Скільки літрів компоту кожного виду приготувала мама. Срочно надо, дам 40 балов за быстрый ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Dadaev Ismailih.

Ответ:

28, 40.

Пошаговое объяснение:

14(х+12)=20х

14х+168=20х

6х=168

х=28

28+12=40