У магазин завезли яблука і груші, причому грушi складали 28 % від за- везених фруктів. Яблук було

завезено на 88 кг більше, ніж груш. Скільки кілограмів фруктів було завезено до магазину? Срочно​ даю 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Синевич Алина.

Ответ:

22 кілограма

Пошаговое объяснение:

якщо груши це 28 % то яблук 72 % 88 кг це 72 % складемо таку пропорцію:

28%-? кг

72% -88кг

тобто нам потрібно 72:88=0.8(18) це 1% 28×0.8(18)= 22.9(09) в періоді