11 УЙ ТАПСЫРМАСЫ Сатып алған кәдесый- га шетел валютасымен телем жаса. Оларды жа- зып, қағаз

ақшаны тік- төртбұрышпен, ал моне- таны дөңгелектеп қорша. а) доллармен; ә)еуромен 53$ 46€ 25$ 22€ 85$ 75€

Ответы на вопрос

Отвечает Москаленко Игорь.

Ответ:

ответ.53+46=99,25*22=550,85-75=10