Есепті шығар, дұрыс жауапты таңда. Шетелдік туристе үш купюра 1 000 доллармен, 4 купюра 500

доллармен және 100 доллардан 2 купюра қолма-қол ақшасы болды. 300 долларды ол телефонмен сөйлесуге жұмсаған. Егер туристе 1 200 доллар ақшасы қалса, сыйлық алуға қанша ақша жұмсаған?

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Эллина.

Ответ:

3700 доллар

Пошаговое объяснение:

1000*4=4000 5*4=2000 100*2=200

4000+2000+200=6200

6200-300+5900

5900-1200=4700