Знайди ділене якщо відомо що дільник 14 неповна частка 74 а оставались від ділення 9 Помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Нехай ділене дорівнює a. Тоді за визначенням ділення з остачею можемо записати:

a=14 \cdot 74+9\\a=1036+9\\a=1045